درباره قزوین آمازون - فروشگاه محمد

درباره ما

فروشگاه محمد به آدرس اینترنتی( قزوین آمازون www.QAZVINamazon.ir) و

( www.AMAZONqazvin.irآمازون قزوین ) فروشگاهی اینترنتی در شهرقزوین منطقه نوروزیان می باشد که عمده فعالیت آن از طریق همین شهر و استان انجام می گیرد. 

در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی قزوین آمازون با تجربه، بهره برداری از تکنولوژی و طرح نو و دقت در فراهم نمودن مواد با کیفیت با پشتوانه لطف ایزدی و به کارگیری تلاشی بی وقفه، مشتری مداری را سر لوحه راه مان ساخته ایم تا بتوانیم به پرتو های والای موفقیت نائل گردیم.
هم سو شدن با این مهم از بالاترین اهداف فروشگاه محمد به عنوان فروشنده در سطح استان و کشور از همان ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری از فروش کالاهای  برتر سعی داریم در اصناف مختلف از جمله لوازم خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی، محصولات کشاورزی، فرش و مبلمان، خدمات فنی و تعمیرات  ، لوازم جانبی موبایل و ... همیشه در منطقه به عنوان یکی از برترینها باشیم.
احترام به مشتری و سلیقه ها جزء اهداف جدا نشدنی ما می باشد و بر این باور هستیم که فروش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان ارجمندمان. از تضمین معرفی و اصالت کالاهای فروشی تا تضمین از خرید بر اساس اصالت هرکالا. که در فروشگاه اینترنتی قزوین آمازون به آن مفتخریم وتاکنون روشنایی بخش راهمان بوده است.

بامید رضایت حضرت حق وخریداران ارجمند

(صاحب امتیاز این مجموعه فروشگاه محمد - سایت فروش اینترنتی قزوین آمازون می باشد.)

آدرس قزوین بلوار سپهبد شهید سلیمانی - جنب پل شهید مطهری

QAZVINamazon@gmail.com

  آدرس ایمیل

به امید دیدارمجدد وخرید حاکی از رضایت شما در فروشگاه محمد یا سایت قزوین آمازون